Pozycjonowanie / SEO Bielsko-Biała, Andrychów

Skuteczny marketing internetowy


Oferujemy szereg skutecznych działań e-marketingowych tj. pozycjonowanie, istnienie w Social Mediach, Content Marketing, dzięki którym osoby szukające produktów i usług, które oferujesz, bez trudu trafią na Twoją Firmę. Systematyczne zwiększanie ilości odwiedzin na stronie to nie wszystko. Pozycjonowanie sprawi, że ten ruch, przyniesie Ci jak największy zysk. Optymalizacja i właściwe kierowanie ruchem użytkowników odwiedzających serwis to kolejny punkt, który składa się na Twój sukces.

Zapytaj o ofertę obsługi z zakresu e-marketingu, dostosowaną do Twoich potrzeb:

 • Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób
 • Umów się na spotkanie z naszym doradcą
 • Wypełnij formularz wyceny, który pozwoli nam na poznanie Twoich potrzeb

Marketing internetowy

Działania z zakresu marketingu internetowego, które oferujemy:

 • skuteczne, trwałe i bezpieczne pozycjonowanie (SEO)
 • tworzenie atrakcyjnych treści tekstowych i wizualnych dla użytkowników Twojej strony internetowej (Content Marketing)
 • działania PR w internecie
 • profesjonalna obsługa Social Media (fanpage FB, G+, Instagram, Twitter)
 • prowadzenie bloga firmowego
 • nowoczesny, efektywny “marketing przychodzący” (Inbound Marketing)
 • optymalizacja konwersji, optymalizacja ruchu użytkowników na stronie
 • e-mail marketing
 • gwarancja wzrostu sprzedaży

Pozycjonowanie stron internetowych

To sktueczna forma marketingu internetowego. Wysoka pozycja w Google niesie za sobą wiele korzyści.

Co zyskujesz?

 • widoczność firmy w internecie na poziomie, jaki oczekujesz
 • pełne wykorzystanie potencjału Twojego serwisu firmowego
 • lojalnych klientów, powiązanych z marką poprzez kanał Social Media
 • stronę internetową, która “żyje”, posiada aktualne treści, elastycznie dostosowuje się do potrzeb odbiorców
 • wymierne rezultaty finansowe

Pozycjonujemy lokalnie dla firm z Bielska-Białej, Andrychowa, Wadowic i Żywca oraz zdalnie dla klientów z całego kraju.Pozycjonowanie z agencją interaktywną Weboski obejmuje

Audyt SEO strony

To pierwszy etap pozycjonowania pozwalający określić historię domeny, ilość zaindeksowanych podstron, rodzaj i jakość linków prowadzących do strony, przekierowania i poprawność wyświetlania strony. Dodatkowo audyt SEO obejmuje analizę aktualnej optymalizacji pod kątek określonych słów kluczowych, mianowicie meta tagów, nagłówków i semantyki treści na stronie. Weryfikujemy także czy strona ma nałożony przez Google filtr algorytmiczny, ręczny lub ban.


Dobór słów kluczowych

Analiza i dobór słów kluczowych mają ogromny wpływ na późniejsze działania i wyniki SEO. Pomagamy wybrać frazy, które najlepiej odzwierciedlają ofertę klienta, analizujemy konkurencję, a kolejno sprawdzamy średnią miesięczną liczbę wyszukiwań i aktualną pozycję. Dobieramy frazy, które nie tylko zwiększą ruch na stronie, ale także przełożą się na konwersję.


Optymalizacja


Podstawą skutecznego pozycjonowania stron jest optymalizacja treści, kodu i grafiki pod kątem wyszukiwarek internetowych. Optymalizując treść ustawiamy meta tagi i nagłówki oraz dbamy o semantykę treści. W miarę możliwości zmniejszamy czas ładowania strony oraz użyte grafiki.


Linkbuilding

W ramach obsługi SEO pozyskujemy wartościowe linki naturalne prowadzące do strony. Nie stosujemy technik spamerskich, niezgodnych z regulaminami wyszukiwarek internetowych.


Po zrealizowaniu powyższych etapów pozycjonowania przeprowadzamy bieżącą analizę ich skuteczności, co pozwala nam określić jakie powinny być kolejne działania.


Dostęp do monitoringu fraz

Każdy klient otrzymuje dostęp do systemu weryfikacji pozycji, czyli statystyk, gdzie może sprawdzić, na której pozycji w Google znajduje się określona fraza z danego dnia.
Zespół Weboski tworzą profesjonaliści specjalizujący się w różnych działach marketingu internetowego. Pozycjonujemy etycznie, unikając działań niezgodnych z wytycznymi Google.


Zapraszamy do współpracy klientów z Bielsko - Białej, Żywca, Andrychowa oraz wszystkich zainteresowanych pracą zdalną.


Zapraszamy do naszego biura

Biuro Obsługi Klienta
SEI Weboski

Andrychów, ul. Słowackiego 4b
pon.-pt. 8:00 - 16:00

tel. 690 280 000

kontakt@weboski.pl

Stwórzmy wspólnie coś wyjątkowego

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez WEBOSKI Urszula Konon, 34-120 Andrychów, ul.Olszyny 27/5, NIP: 5510017870 w celu obsługi zapytania użytkownika i przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.